skip to Main Content

Edukanti pod supervizijom Centra za psihodramu 2023.

Dragana R. Tafradrtafra@gmail.comZagrebGrupa, individualna
Iris Marin Prizmićimarinprizmic@gmail.comSplit095 900 2330Grupa, Individualna
Lucija Barišićflowto@gmail.com Zagreb091 890 6750Grupa, individualna
Mateja Glavašmateja.glavas@gmail.com Zagreb092 165 1870Individualna
Nevena Barišićnevenabarisic13@gmail.com ZagrebIndividualna
Dajana Jurinčićdajana.jurincic@gmail.com Zagreb097 798 1157Grupa, individualna
Tomislav Jelekovićtomislavjelekovic.tj@gmail.com ZagrebIndividualna
Jasna Žmakjasnazmak@gmail.comZagreb091 272 5805Grupa, individualna
Gordana Mešingoga.mesin@gmail.comSolin091 739 7070 Grupa, Individualna

Terapeuti Centra za psihodramu 2023.

Bohač Irenairenabohac@gmail.comZagreb098 905 4650Grupa, individualna
Blanuša Trošelj Danijeladanci@gmail.comRijeka095 900 8359Grupa, Individualna
Cokarić Inesines.cokaric@gmail.comZagreb098 189 8243Grupa, individualna
Jagarić Nola Sanjajagaric@yahoo.comZagreb091 463 6678Grupa, Individualna
Jendričko Tihana tjendricko@gmail.comZagreb091 578 0018Individualna
Jurić Ivanaanavijuric@gmail.comZagreb091 891 6186Grupa, individualna
Korlević Jasenkajasenka.korlevic@pu.t-com.hrPoreč098 838 711Grupa, individualna
Korušić Vedranvedran.korusic@gmail.comZagreb091 515 8540Grupa, individualna
Benda Miroslava sova.mimi@gmail.comZagreb092 162 6872Grupa, Individualna
Prosen Simonasimona_prosen@hotmail.comLjubljanaGrupa, individualna
Vlahek Teskera Ivanaivlahekteskera@gmail.comZagreb091 586 41 38Grupa, individualna
Rudančić Koraljkakoraljka.rudancic@gmail.comZagreb098 137 7120Grupa, individualna
Žurić Jakovina Ivaihaaa1@gmail.comZagreb091 523 7036Grupa, individualna
Aqqad Majamaaqqad@gmail.comZagreb092 162 6872Grupa, individualna
Miholić Damirdamir.miholi@gmail.comZagreb091 506 4311
Krišto Mateamatea.mata1711@gmail.comZagreb098 678 182Grupa
Dijana Matešadijana.matesa@inet.hrBjelovar091 309 2117Grupa, individualna
Kristina Bjelopavlović Cesarkristina@bjelopavlovic.comZagreb098 913 8050Grupa, individualna
Uranija Anaanauranija@gmail.comZadar, Split091 1515 186Grupa, individualna

Supervizori Centra za psihodramu 2023.

Cokarić Inesines.cokaric@gmail.comZagreb098 189 8243
Jendričko Tihana tjendricko@gmail.comZagreb091 578 0018
Jurić Ivanaanavijuric@gmail.comZagreb091 891 6186
Korušić Vedranvedran.korusic@gmail.comZagreb091 515 8540
Prosen Simonasimona_prosen@hotmail.comLjubljana
Vlahek Teskera Ivanaivlahekteskera@gmail.comZagreb091 586 4138
Vladimir Miloševićvladapsi@gmail.comLjubljana