Skip to content

Edukanti zA ODRASLE pod supervizijom Centra za psihodramu 2024.

Dragana R. Tafradrtafra@gmail.comZagrebGrupa, individualna
Iris Marin Prizmićimarinprizmic@gmail.comSplit095 900 2330Grupa, Individualna
Mateja Glavašmateja.glavas@gmail.com Zagreb092 165 1870Individualna
Nevena Barišićnevenabarisic13@gmail.com ZagrebIndividualna
Tomislav Jelekovićtomislavjelekovic.tj@gmail.com ZagrebIndividualna
Jasna Žmakjasnazmak@gmail.comZagreb091 272 5805Grupa, individualna
Gordana Mešingoga.mesin@gmail.comSolin091 739 7070 Grupa, Individualna
Nataša Anderličnatasa.anderlic@gmail.comLjubljana, KamnikGrupa, Individualna

Edukanti za djecu i mlade pod supervizijom Centra za psihodramu 2024.

Nina Cesarecnina.cesarec@gmail.comZagreb097 698 4 698Grupa, individualna
Maria Tomić Preinermariatomic2000@yahoo.comZagreb091 516 0489Grupa, Individualna
Cvita Vasilj Studakcvita.vasilj@gmail.comZagreb0958294540Grupa, Individualna
Dajana Jurinčić Martulašdajana23@gmail.comZagreb0977981157Grupa, Individualna
Nera Birkićnera313@yahoo.comZadar0958483140Grupa, individualna
Lovorka Grbešalovorkat@gmail.comZagreb0915800012Grupa, Individualna
Matej Čuljakmatej.čuljak.pp@gmail.comZagreb0958469229Grupa, individualna
Tomislav Vurušićvurusic@gmail.comPula0914787530Grupa, Individualna

Terapeuti Centra za psihodramu 2024.

Bohač Irenairenabohac@gmail.comZagreb098 905 4650Grupa, individualna
Blanuša Trošelj Danijeladanci@gmail.comRijeka095 900 8359Grupa, Individualna
Cokarić Inesines.cokaric@gmail.comZagreb098 189 8243Grupa, individualna
Jagarić Nola Sanjajagaric@yahoo.comZagreb091 463 6678Grupa, Individualna
Jendričko Tihana tjendricko@gmail.comZagreb091 578 0018Individualna
Jurić Ivanaanavijuric@gmail.comZagreb091 891 6186Grupa, individualna
Korlević Jasenkajasenka.korlevic@pu.t-com.hrPoreč098 838 711Grupa, individualna
Korušić Vedranvedran.korusic@gmail.comZagreb091 515 8540Grupa, individualna
Leko Ivankaivyleko@gmail.comZagreb095 840 2040Grupa, individualna
Benda Miroslava sova.mimi@gmail.comZagreb092 162 6872Grupa, Individualna
Prosen Simonasimona_prosen@hotmail.comLjubljanaGrupa, individualna
Vlahek Teskera Ivanaivlahekteskera@gmail.comZagreb091 586 41 38Grupa, individualna
Rudančić Koraljkakoraljka.rudancic@gmail.comZagreb098 137 7120Grupa, individualna
Žurić Jakovina Ivaihaaa1@gmail.comZagreb091 523 7036Grupa, individualna
Aqqad Majamaaqqad@gmail.comZagreb092 162 6872Grupa, individualna
Miholić Damirdamir.miholi@gmail.comZagreb091 506 4311
Krišto Mateamatea.mata1711@gmail.comZagreb098 678 182Grupa
Dijana Matešadijana.matesa@inet.hrBjelovar091 309 2117Grupa, individualna
Kristina Bjelopavlović Cesarkristina@bjelopavlovic.comZagreb098 913 8050Grupa, individualna
Uranija Anaanauranija@gmail.comZadar, Split091 1515 186Grupa, individualna
Pataky Majamaja_pataky@yahoo.comZagreb091 3831 775Grupa, individualna

Supervizori Centra za psihodramu 2024.

 

Cokarić Inesines.cokaric@gmail.comZagreb098 189 8243
Jendričko Tihana tjendricko@gmail.comZagreb091 578 0018
Jurić Ivanaanavijuric@gmail.comZagreb091 891 6186
Korušić Vedranvedran.korusic@gmail.comZagreb091 515 8540
Prosen Simonasimona_prosen@hotmail.comLjubljana
Vlahek Teskera Ivanaivlahekteskera@gmail.comZagreb091 586 4138
Vladimir Miloševićvladapsi@gmail.comLjubljana
Dragoljub Nedićdrnedic@yahoo.comBeograd